Bestuur

Voorzitter: Wiebe Kreton
e-mail: voorzitter@woerden.knnv.nl


Secretaris: Wietje Daams
e-mail: secretaris@woerden.knnv.nl


Penningmeester: Yvonne Slagter-Moen
e-mail: penningmeester@woerden.knnv.nl


Ledenadministratie: Marijke Woerde-Willemsen
e-mail: ledenadministratie@woerden.knnv.nl


Natuurhistorisch secretaris: Ank van Brakel-Hoetmer
e-mail: n.h.secretaris@woerden.knnv.nl


Webmaster: Yvonne Slagter-Moen
e-mail: webmaster@woerden.knnv.nl